Dorland

MY JSME DORLAND.

A RÁDI VÁS POZNÁME

Jsme tým ze Žižkova, který komunikace a marketing baví. Rádi společně diskutujeme, přemýšlíme a hledáme nejlepší strategie pro naše klienty. Stavte se za námi třeba na kávu, rádi Vás poznáme a najdeme ten správný recept i pro Vaši značku. 

360° AGENTURA

Smysl nám dává agentura, která má všechny potřebné nástroje pohromadě. Klientům to usnadňuje práci. Místo hromady freelancerů klient komunikuje s jedním accountem, který zodpovídá za všechny výstupy. Od přípravy strategie po návrh vizitky vzniká vše pod jednou střechou. 

NAŠE FILOZOFIE

O nás
Snažíme se nejen prodávat své služby, ale hlavně pomáhat našim klientům k dosažení jejich cílů. Budujeme dlouholetá partnerství, důvěru a spolupráci a na našich klientech nám záleží. Naše práce nás baví a proto má pro nás mnohem větší přidanou hodnotu, než jen zisk. Když se setkáme s projektem, který nám dává smysl, jsme ochotni dát mu mnohem víc, než je napsáno ve smlouvě.

30 LET ZKUŠENOSTÍ

V českém reklamním prostředí jsme již od roku 1991 a od té doby jsme urazili velký kus cesty. Začátky byly divoké, třeba jsme se střídali u jednoho počítače a měli na něj rozepsanou čekací listinu. Vyrostli jsme ale ve skupinu ostřílených a lety prověřených profesionálů, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Možná je právě Váš projekt tou další výzvou, na kterou teď čekáme.
O nás

ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN AKA

aka
Byli jsme u vzniku AKA - Asociace komunikačních agentur a jsme jejím hrdým a aktivním členem. Díky tomu jsme součástí komunity agentur, kterým na řemeslu záleží, dokáží se oprostit od pojmu konkurence a svému kolegovi v případě nouze podat pomocnou ruku. Společně pořádáme školení, konference a vzděláváme se v oboru. Občas nás můžete potkat na společném (třeba dobročinném) projektu.

BEZ TÉTO PARTY BY TO URČITĚ NEŠLO

Lucie Č.

Majitelka

Stále nás motivuje k lepším výkonům.

Markéta V.

Výkonná ředitelka

Svému týmu udává ten správný rytmus.

Míša P.

Strategic Planner

Má stále oko v hledáčku a ví nejlíp, na co zaostřit.

Marcela Z.

Art Directorka

Inspiraci hledá často u kvalitní kávy.

Andrea K.

Account manažerka v poklusu. Ráda zdolává vrcholy, a to nejen ty obchodní.

David Č.

Jako správný produkční je neustále "busy". Někdy nám připomíná chobotnici...

Eva B.

Office manažerka

Zařídí vše ještě dřív, než nám to uvidí na očích.

Renata S.

Account manažerka s duší a srdcem umělce. Je s námi od začátku, ta by mohla vyprávět…

© Dorland 1991 - 2023
Top