Nový web

Klient: Spolchemie
strategie
kreativní koncept
webdesign
SEO
online marketing

Agentura DORLAND vyhrála tendr na přípravu grafického návrhu nových responzivních webových stránek „SPOLCHEMIE Stavební“ pro společnost SPOLCHEMIE – Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Cílem nových webových stránek je prezentovat sortiment pryskyřic pro stavebnictví ze SPOLCHEMIE jako samostatnou skupinu výrobků pod hlavičkou renomovaného výrobce a seznámit českou odbornou veřejnost s aplikacemi a benefity epoxidových pryskyřic pro stavebnictví. Součástí zadání je také nastavení, analýza SEO a údržba webových stránek. Projekt webových stránek je téměř u cílové čáry před spuštěním a následovat bude aktivní práce na SEO během následujícího roku.

  „Hlavním požadavkem při výběru dodavatele byla komplexnost dodávky. Nestačí nám dokonalá grafika, očekáváme poradenství s architekturou webu, aktivní spolupráci na provozu a rozvoji stránek a respekt k našim marketingovým a obchodním požadavkům. Tým Dorlandu se hned od začátku výběrka živě zajímal o naše záměry, díky tomu perfektně porozuměli našim potřebám a současně s výrobou webu vznikal plán SEO a budoucích promo aktivit, jako newsletter, dočasné stránky, nebo content. Jsme spokojeni a potvrdili jsme si, že samotný on-line bez znalosti klasické reklamy a konvenčního marketingu nestačí“, řekla ke spolupráci Mgr. Romana Granátová, manažerka marketingu.  

SPOLCHEMIE je tradičním českým výrobcem epoxidových pryskyřic a stavební sortiment tvoří především epoxidové systémy pro náročné aplikace, epoxidové a alkydové pryskyřice pro lité podlahy, nátěry na dřevo a beton, kamínkové chodníčky, chemické kotvy a speciální systémy pro kompozity ve stavebnictví apod. produkty pro stavbu dopravních koridorů apod.). Špičkové vlastnosti epoxidových pryskyřic se uplatní především u náročných aplikací, ve veřejné výstavbě (parkoviště, nákupní centra, nemocnice, kulturní centra, sportoviště), občanské výstavbě (rodinné domy, obytné komplexy), průmyslových objektech (haly, továrny) a dopravě (mosty, příjezdové cesty). Hlavními benefity moderních materiálů SPOLCHEMIE® jsou vysoké užitné vlastnosti, jako je mimořádně dlouhá životnost, odolnost proti otěru, korozi a chemickým látkám a snadná aplikace.

V oblasti epoxidových i alkydových pryskyřic Spolchemie nabízí také řadu environmentálních produktů, respektujících stále důraznější požadavky trhu.

Jako další krok jsme úspěšně spustili také nový kariérní web https://kariera.spolchemie.cz/

Web odpovídá požadavkům náborové komunikace a zároveň využívá moderní technologie.

Samozřejmostí nového responzivního webu je lepší přehlednost, snadnější orientace v nabídce pracovních míst a snadný přístup ke všem důležitým informacím pro každého potencionálního uchazeče. Klient kladl velký důraz na pravdivý popis firemní kultury.

O nás
O nás

© Dorland 1991 - 2023
Top